Świąteczna promocja : - 15%

Darmowe zwroty

Nie trafiłeś z rozmiarem? Nie leży jak "ulał"? Zwróć za darmo!

Czasem jest tak, że mimo wybrania właściwego rozmiaru, po przymiarce but już nie jest tak wygodny. W Teamsports rozumiemy to doskonale i dlatego dajemy możliwość darmowego zwrotu produktów firmą kurierską DHL.

Dobór ubrań przez Internet nie zawsze jest łatwy. Pomimo dostępnych tabel rozmiarowych i podanych w cm wymiarów np. obuwia czasem po przymierzeniu już w domu okazuje się, że jednak wybrany towar nie pasuje.

Jako sportowcy mamy świadomość, jak ważna jest dobrze przylegająca odzież. Za duży but to złe ułożenie stopy i niedostateczna kontrola na boisku, za duże lub za małe spodenki i koszulka to dyskomfort być może w najważniejszych momentach rozgrywki.

Od teraz nie musisz już obawiać się skomplikowanego procesu zwrotu produktów. To zaledwie kilka kroków, dzięki którym bezpłatnie zwrócisz zakupiony produkt.

 

>>>  Dokonaj zwrotu  <<<


Cały proces jest bardzo prosty i wymaga wypełnienia formularza na odpowiedniej stronie DHL.

Zwrotu dokonasz poprzez Punkt Odbioru DHL. Przed udaniem się do Punktu odbioru przygotuj etykietę nadawczą wdrukowując ją na swojej drukarce.

Pamiętaj, wraz ze zwracanym produktem odeślij również wypełnione Oświadczenie o odstąpieniu ... ( tzw. Formularz zwrotu ) to zdecydowanie przyspieszy załatwienie Twojej sprawy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami - pomożemy!