adidas Superlative PackDziś przedstawiamy PREDATOR FREAK stworzony, aby zmienić sposób gry sportowców i umożliwić lepszą kontrolę nad piłką.
Kontynuując ewolucję PREDATOR, zaktualizowany projekt obejmuje poszerzone pokrycie kolców DEMONSKIN i ulepszone dopasowanie, zaprojektowane, aby pomóc sportowcom stać się najlepszą wersją siebie na boisku.

PREDATOR FREAK obejmuje 360 ​​° technologię adidas DEMONSKIN. Wprowadzona po raz pierwszy w zeszłym sezonie innowacja w zakresie wydajności jest tworzona przez warstwę gumowych kolców - skalibrowanych przez algorytm komputerowy - ułożonych w formację dopasowaną do kluczowych punktów kontaktu z piłką. Zespół produktowy adidas po konsultacjach z piłkarzami, rozszerzył teraz zakres kolców dla projektu z 2021 roku, celowo ustawiając je w inny sposób w celu zapewnienia lepszej kontroli i zwiększonego podkręcania piłki.
Kontynuując ambicję uwolnienia naturalnych umiejętności sportowca, nowy PREDATOR FREAK ma również zmienioną sylwetkę - wynik nowego projektu kołnierza z rozcięciem. Pozwala to stopie na większy zakres ruchów i lepszą adaptację do stóp o różnych kształtach. Stanowiący również część wyimaginowanej cholewki, czysty, pozbawiony sznurówek kołnierz PRIMEKNIT i dwuczęściowa konstrukcja skarpety umożliwiają łatwe wsuwanie stopy do buta i całkowite dopasowanie wokół śródstopia i kostki, a także tworzą równą powierzchnię dla dodatkowej kontroli nad piłką. Dalsze zmiany konstrukcyjne podnoszące wydajność można zobaczyć w udoskonalonej podeszwie CONTROLFRAME, lekkiej podeszwie zewnętrznej uzupełnionej kołkami trakcyjnymi dla optymalnej przyczepności i kontroli, jednocześnie stabilizującej krok użytkownika, aby umożliwić pełną siłę ruchu.

PREDATOR FREAK otrzymał również wyrazistą aktualizację designu. Nawiązując do znanych, dawnych projektów, w tym PREDATOR ACCELERATOR z 1998 r. I PREDATOR PRECISION z 2000 r., Wygląd obejmuje kultowe trzy paski owijające się od bocznych do środka i wokół spodniej strony buta. Świetliste, żółte kolce DEMONSKIN wyróżniają się na tle jaskrawego błękitu, dopełniając efektowny wygląd.
Gama PREDATOR FREAK będzie również zawierała ochraniacze na golenie i rękawice bramkarskie z technologią DEMONSKIN, zapewniającą takie samo wrażenie przyczepności i kontroli na wszystkich pozycjach na boisku.Wróć na górę